Sophea Mini Kurung Dusty Mint

SOPHEA MINI KURUNG DUSTY MINT

EARLY BIRD RM 169 ONLY!!!

 

More details

Reduced price!
New

RM149.00

RM220.00

-RM71.00

53 Items
AVAILABLE

- +

Add to wishlist

 
More info

Sophea Mini Kurung adalah rekaan terbaru yang mampu memberikan sudut pandang yang berbeza kepada si pemakai. Walaupun bergaya tetapi masih mengekalkan kesopanan & keanggunan wanita melayu dalam menggayakan sesuatu fesyen.

 

 

Konsep kali ini mempertengahkan moden kontemporari dan masih lagi mengekalkan "signature" inhanna di mana klasik, ringkas, kualiti dan mampu milik. Sophea Mini Kurung merupakan rekaan yang menampilkan gaya moden iaitu lengan "slim fit" dan kain potongan duyung atau "mermaid" yang pasti tampak anggun dan lebih kurus. Sophea juga mempunyai lipatan/"box pleat" di bahagian hadapan yang mana sesuai dan sangat comel juga dipakai bagi wanita yang sedang hamil. Selain itu Sophea Wudhu Frenly

 

Sophea diperbuat daripada fabrik santana crepe bertekstur yang mampu memberikan keselesaan kepada si pemakai. Selain itu, material yang digunakan sangat senang diurus seperti mudah digosok & tidak mudah berkedut. Rekaan ini sesuai digayakan untuk pelbagai acara contohnya majlis perkahwinan,graduasi,perayaan & dijadikan persalinan "bridesmaid" malah turut sesuai digayakan untuk ke tempat kerja.

 

Sophea didatangkan dengan 6 pilihan warna yang menarik dan 4 saiz (XS/S/M & L).

Model info-

Tinggi - 167cm

Saiz Sophea Mini Kurung yang dipakai - XS

 

Ciri- Ciri

✔Baju Kurung Mini Moden

✔Potongan mengikut bentuk badan

✔Lipatan (box pleat) di bahagian hadapan (Top)

✔Leher bulat & span dibahu

✔Bahagian belakang baju potongan fishtail (menutupi punggung & pinggul)

✔Zip sorok belakang baju & kain dan zip ditangan (mesra wudhuk)

✔Dart di bahagian depan & belakang baju

✔Kain potongan 7 panel (sesuai bagi yang berbadan langsing)

✔Pinggang kain separa getah dan zip sorok dibelakang

 

✔Material yang senang digosok dan tidak mudah renyuk

✔4 pilihan saiz & 6 pilihan warna

✔30 hari sah untuk polisi pemulangan semula 

 

Material : 100% Polyester (Santana Crepe)

Langkah penjagaan: Cucian tangan atau mesin

 

 

*Warna akan kelihatan berbeza dalam 20% disebabkan faktor pencahayaan dan skrin telefon, laptop, pc yang berbeza**

Write a review

Sophea Mini Kurung Dusty Mint

SOPHEA MINI KURUNG DUSTY MINT

EARLY BIRD RM 169 ONLY!!!

 

Write a review

 
Comments(0)

No customer reviews for the moment.

 
Measurement (In Inchi)
Kurung TopXSSML
Shoulder1414.51515.5
Bust34363840
Waist29313335
Hip39404244.5
Armhole16.5171820
Arm Middle10.510.51112
Arm Length222222.523
Wrist888.59.5
Top Length front25262728
Top Length back29303132
Top Width42434547
Kurung SkirtXSSML
Pinggang (Waist) (relax)24252628
Pinggang (Waist) (stretch)29303133
Pinggul (Hip)36384244
Labuh (Length)41414242

30 Other products in the same category

Customers who bought this product also bought: